ce_glass_fejlec

Kreatív kommunikációs munkatárs - CE Glass

Mi vagyunk a CE Glass Industries, az ország egyik leginnovatívabb gyártó vállalata, ahol 35 éve üvegmegmunkálással és üvegfeldolgozással foglalkozunk. Csatlakozz bővülő csapatunkba Kreatív kommunikációs munkatárs pozícióba, mi számítunk Rád!

Főbb feladatok, munkák:

• Részvétel a cég külső és belső kommunikációs stratégiájának megvalósításában

• Social media felületek kezelése, online tartalmak készítése, elemzése és fejlesztése (Facebook, Instagram, LinkedIn, Tiktok)

• Belső kommunikációs tartalmak menedzsmentje, tartalomgenerálás – belső hírlevél készítése és küldése

• Online és offline kommunikációs, PR és kreatív anyagok menedzsmentje, tervezése és készítése

• Kreatív szövegek írása

• Vizuális és videós tartalmak készítése Photoshop és videószerkesztő programok segítségével

• PR cikkek és szakmai cikkek írása, médiatartalom-elemzés

• Rendezvények koncepciójának kidolgozásában, új rendezvények megtartására javaslattételben való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Legalább középfokú szakirányú végzettség

• Marketing/PR/kommunikációs területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat

• Haladó szintű számítógépes ismeretek

o Videószerkesztő programok ismeret

o Photoshop, képszerkesztő programok ismerete

• Kiváló írásbeli és szóbeli fogalmazási képesség

• Kreatív gondolkodásmód

• Precíz, felelősségteljes, igényes, kitartó munkavégzés

• Kiváló vizuális, esztétikai érzék

• Középszintű angol nyelvtudás

• B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Felsőfokú, szakirányú végzettség (kommunikáció / marketing)

• Vizuális tartalmak készítésében szerzett tapasztalat

• Közösségi média trendek ismerete

• Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• 4 napot dolgozunk egy héten (H-Cs 07:30-17:00)

• Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét - értékeljük, ha fejlődni szeretnél!

• Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot

• Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét

• Hőszigetelt üvegeket gyártunk, így az egész irodánk üvegből van, amely nagyon modern benyomást fog kelteni

• Vannak időszakos bónuszaink is (pl.: Törzsgárda Díj, Év dolgozója Díj, Ajánlási bónusz)

• Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése

• Ha úgy látjuk, hogy rohamosan fejlődsz, és mindent beleteszel a munkádba, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetéssel is honorálhatjuk a teljesítményed!

• Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel

• Szeretjük a munkahelyen kívüli céges rendezvényeket is (pl.: Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.)

• Céges mobiltelefont és számítógépet is kapni fogsz a munkavégzéshez

• Van egy nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből. Minden hónap végén gasztro napot tartunk az irodában, ahol igazi ételkülönlegességeket kóstolhatsz.

• 2020-ban és 2021-ben az Év Gyára versenyen díjazottak lettünk, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!

Jelentkezés: https://karrier.ceglass.hu/Datacenter/Registration/JobAdvertisement/175/kreativ-kommunikacios-munkatars/allasok

Jelentkezési határidő:

2024.02.29.

Friss hírek

Friss hírek RSS

GTK_hirlevel_boritokep_webrara_boritokep_1

Középpontban a tavaszi Felkészítő Programok! Ne feledd, a jelentkezési határidő április 11.! Ne maradj le, kattints a részletekért és jelentkezz!

honlapra_3.

Ezúton meghívunk Titeket 2024. április 25-én egy irodalátogatásra a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalatának budapesti irodájába az ExxonMobil Hungary Kft-hez. Megismerhetitek, hogyan zajlik egy átlagos irodai munkanap egy közel sem átlagos munkakörnyezetben és egy ebédre is a vendégeink vagytok!

Februari_hirlevel

Gyakornoki pozíciók, álláslehetőségek, versenylehetőségek, mentorprogram. Mindez csak ízelőítő a februári hírlevélből. Kattints a részletekért!

Kövess minket

facebook-icon3  insta-icon3  linkedin-icon3