Új Campus Hungary ösztöndíjfelhívás az SZTE hallgatóinak, munkatársainak

2014. május 30-ig lehet jelentkezni a Campus Hungary hallgatók, illetve a felsőoktatásban dolgozó munkatársak részére is hirdetett ösztöndíjaira. A korábbiaktól eltérően 15 százalékkal emelkedett a hallgatói ösztöndíj összege.

Bármely akkreditált, a konvergencia régiókban található magyarországi felsőoktatási intézmény/kihelyezett kar teljes vagy részmunkaidős munkatársa (oktatók, kutatók, adminisztratív dolgozók, illetve egyéb besorolású munkatárs) jelentkezhet a Campus Hungary ösztöndíjra. A munkatársak lehetőséget kapnak tapasztalatcserét, hálózatépítést szolgáló ösztöndíjas tevékenységre. A Balassi Intézet által menedzselt programra 2014. május 30-ig lehet jelentkezni.


A Balassi Intézet hatodik alkalommal hirdet Campus Hungary ösztöndíjakat hallgatók részére, melyekre 2014. május 30-ig lehet pályázni. Újdonság, hogy 15 százalékkal emelkedett az ösztöndíj összege.

Ezek az ösztöndíj-lehetőségek a Szegedi Tudományegyetem polgárai számára is elérhetőek, és valódi mobilitási lehetőségeket kínálnak a világ összes országába.

A felhívásokra kizárólag a konvergencia régiókban (Észak-Magyarország, Észak-Alföld, Dél-Alföld, Közép-Dunántúl, Nyugat-Dunántúl és Dél-Dunántúl) található felsőoktatási intézmények hallgatói pályázhatnak. Az aktuális pályázati fordulóban a hallgatók, a felsőoktatásban dolgozók számára ismét esély nyílik – sikeres pályázás esetén jelentős anyagi támogatást is biztosítva – az egyéni, illetve csoportos külföldi szakmai utakra, tanulmányutakra, részképzésekre.


A pályázati felhívások elérhetőek az SZTE Nemzetközi Mobilitási Iroda honlapjáról:


A részletes Campus Hungary pályázati felhívás hallgatók számára itt elérhető:


A részletes Campus Hungary pályázati felhívás a felsőoktatásban dolgozók számára itt olvasható:

SZTEinfo

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

Boritokep_41

Kiss Attila az SZTE BTK Angol Tanszék tanszékvezető egyetemi tanára, több szervezet, köztük a Magyar Shakespeare Bizottság és a Magyar Anglisztikai Társaság (HUSSE) elnökségi tagja, utóbbinak egykori megválasztott elnöke, a hazai anglisztika megkerülhetetlen alakja. A grandiózus vállalkozás, a hétkötetes Az angol irodalom története sorozat második kötetének egyik szerkesztője tavaly, kiemelkedő életművének és szakmai sikereinek elismeréseként, Országh László-díjban részesült. Kiss Attila 2023 szeptemberében megvédte Kettős anatómia. Angol reneszánsz tragédiák a kora újkorban és ma című akadémiai doktori értekezését, 2024 áprilisában pedig hivatalosan is az MTA doktora lett.